Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fresh Cream 250ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €6.36/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Double Cream 250ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €6.36/l
  • Gerry's Sherry Trifle 250g

    Open Product Description
    €1.89
    €7.56/kg
  • Avonmore Freshly Whipped Cream 350ml

    Open Product Description
    €2.79
    €7.97/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 400g
    Buy 2 for €8
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores French Style Vanilla Dairy Ice Cream Dessert 900ml
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.39
    €3.77/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 400g
    Buy 2 for €8
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Real Dairy Cream 250g
    SAVE €0.35

    Open Product Description
    SAVE €0.35
    €2.50
    €10.00/kg
    was €2.85
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Bird's Ready To Serve Custard Carton 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.67/kg
  • Vegetarian
    Elmlea Double Cream Alternative
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €6.11/l
  • Frozen
    Ben & Jerry's Phish Food Marshmallow & Chocolate Ice Cream Tub 465ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Galberts Fruit Trifle 180g

    Open Product Description
    €1.95
    €10.83/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 386g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gerry's Sherry Trifle 900g

    Open Product Description
    €4.99
    €5.54/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
    Buy 2 for €8
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Ben & Jerry's Caramel Chew-Chew Ice Cream Tub 465 ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Pralines & Cream Ice Cream 460ml
    Buy 2 for €8
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Avonmore Double Cream 229ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €13.06/l
  • Vegetarian
    Avonmore Luxury Fresh Custard 500g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Galberts Blackforest Trifle 180g

    Open Product Description
    €1.95
    €10.83/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Creamy Fresh Custard 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.70
    €6.00/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Crema Gelato 350g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Dairy Ice Cream Dessert Salted Caramel Latte Flavour 900ml
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.39
    €3.77/l
  • Dunnes Stores Simply Better French Salted Caramel Crème 180g

    Open Product Description
    €4.50
    €25.00/kg
  • Vegetarian
    Bird's Strawberry Trifle Dessert Kit 141g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.85
    €34.40/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Sea Salted Toffee Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Rum Butterscotch Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Tiramisu 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €9.98/kg
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Chocolate & Vanilla Gelato 370g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.49/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Sicilian Lemon Tart 480g
    Frozen

    Open Product Description
    €8.99
    €18.73/kg