Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores 16 Smoked Irish Back Rashers 2 x 320g (640g)

    Open Product Description
    €4.49
    €7.02/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Spring Onion & Black Pepper Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Honey & Mustard Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Irish Pork Black Pudding Sausages 380g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €8.39/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Smoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thin Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Back Rashers 250g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €11.96/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 16 Thin Cut Unsmoked Dry Cured Irish Streaky Bacon 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Back Rashers 250g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €11.96/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores 6 Gluten Free Irish Pork Jumbo Sausages 342g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.99
    €5.82/kg
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Cracked Black Pepper Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 8 Traditional Cut Unsmoked Dry Cured Irish Back Rashers 240g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €12.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 8 Unsmoked Irish Bacon Medallions 200g

    Open Product Description
    €1.79
    €8.95/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 7 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 210g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 7 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Streaky Rashers 210g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Tuscan Style Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Irish Pork Dinner Sausages 400g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.69
    €6.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €1.49
    €7.45/kg
  • Dunnes Stores 14 Unsmoked Irish Streaky Rashers 350g

    Open Product Description
    €2.59
    €7.40/kg
  • Hicks of Dún Laoghaire Breakfast Sausages

    Open Product Description
    €4.50 avg/ea
    €11.99/kg
    Final cost based on weight
  • Dunnes Stores 8 Smoked Irish Bacon Medallions 200g

    Open Product Description
    €1.79
    €8.95/kg
  • Dunnes Stores 6 Maple Cured Smoked Irish Back Rashers Thick Cut 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 56 Irish Pork Cocktail Sausages 800g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.74/kg
  • Dunnes Stores Smoked Irish Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €1.49
    €7.45/kg
  • Dunnes Stores 14 Smoked Irish Streaky Rashers 350g

    Open Product Description
    €2.59
    €7.40/kg
  • New Product
    Dunnes Stores Irish Black Pudding 200g
    New Product

    Open Product Description
    €0.47
    €2.35/kg
  • Dunnes Stores Irish Lamb Calabrian Style Dinner Sausages 330g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.49
    €14.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct