Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Raspberry & Lemon Gelato 370g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.49/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Speculoos & Caramel Gelato 380g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.13/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate Profiteroles 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.25
    €11.67/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Dairy Ice Cream Praline & Cream 950ml
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.49
    €4.73/l
  • Dunnes Stores Simply Better Single Source Irish Jersey Cream 250ml

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Raspberry Panna Cotta 2 x 120g (240g)
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.12
    €8.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Award Winning Sticky Toffee Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Belgian Chocolate Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better All Butter Sticky Toffee Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Dairy Ice Cream Raspberry & White Chocolate 950ml
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.49
    €4.73/l
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Macaron Assortment 144g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.99
    €41.60/kg
  • Dunnes Stores Sicilian Lemon Cheesecake 475g

    Open Product Description
    €4.29
    €9.03/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Mango & Passion Fruit Mousse 2 x 125g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €22.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Strawberry Cheesecake 475g

    Open Product Description
    €4.29
    €9.03/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hand Rolled Raspberry & Almond Roulade 400g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €14.48/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Vanilla Bean Fresh Custard 330g

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Caramelised Hazelnut Ice Cream 550ml
    Buy 2 for €10
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €10.89/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Strawberries & Cream Ice Cream 550ml
    Buy 2 for €10
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €10.89/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Bramley Apple Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Butterscotch Ice Cream 550ml
    Buy 2 for €10
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €10.89/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Carrot & Walnut Cake 300g
    SAVE €1
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.99
    €19.97/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 French Macarons Selection 72g

    Open Product Description
    €3.49
    €48.47/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland 2 Apple Strudels 600g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €4.75/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Banoffee Desserts 2 x 125g (250g)

    Open Product Description
    €3.39
    €13.56/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Pistachio Gelato 350g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.99
    €17.11/kg
  • Dunnes Stores Decadent Chocolate Mousse Tortes 2 x 110g (220g)

    Open Product Description
    €3.39
    €15.41/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Caramelised Apple Toffee Sponge Puddings 2 x 120g (240g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.39
    €14.13/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hand Rolled Sicilian Lemon Roulade 400g
    SAVE €1.11
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.11
    €2.89
    €7.23/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct