Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Henry Denny & Sons 6 Hickory Smoked Bacon Rashers 180g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €13.28/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finnebrogue Naked 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Galtee 10 Smoked Rashers 300g

    Open Product Description
    €3.50
    €11.67/kg
  • Clonakilty Whitepudding 280g

    Open Product Description
    €2.90
    €10.36/kg
  •  Finnebrogue Naked 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Unsmoked Turkey Breast Rashers 150g

    Open Product Description
    €3.49
    €23.27/kg
  • Ballyfree 6 Chicken Sausages 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €15.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Maple Cured Bacon Rashers 180g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €13.28/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Clonakilty 8 Gluten Free Irish Pork Sausages 227g
    SAVE €0.40
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.40
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Kearns 8 Jumbo Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.89
    €8.57/kg
  • Mallon's 16 Pure Irish Pork Sausages 454g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €3.00
    €6.61/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Galtee 7 Thick Cut Traditional Cure Rashers 300g

    Open Product Description
    €3.50
    €11.67/kg
  • Galtee 5 Old Style Traditional Cure Rashers 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.40
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Rudd's Traditional Irish White Pudding 280g

    Open Product Description
    €2.49
    €8.89/kg
  • Oakpark Super Thin Cut American Style Bacon 16 Rashers 170g

    Open Product Description
    €2.99
    €17.59/kg
  • Henry Denny & Sons 12 Original Pork Sausages 340g

    Open Product Description
    €3.49
    €10.26/kg
  • Henry Denny & Sons 6 Hickory Smoked Bacon Rashers 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Croissant 4's
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
  • Clonakilty Black & White Pudding 260g

    Open Product Description
    €3.20
    €12.31/kg
  • Mallon's 8 Pure Irish Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €2.10
    €9.25/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Pain Au Chocolat 4 x 75g (300g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Denny Black Pudding 199g

    Open Product Description
    €1.75
    €8.79/kg
  • Galtee 12 Pork Sausages 408g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €3.49
    €8.55/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 2 Fruit Danish Pastries 170g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.69
    €0.85 each
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 2 Bramley Apple Danish Pastries 170g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.69
    €9.94/kg
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Galtee 5 Tender Cure Beechwood Smoked Rashers 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.40
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • O'Neills Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.49
    €7.69/kg
  • Rudd's Favourites Traditional Irish Black Pudding 280g

    Open Product Description
    €2.49
    €8.89/kg
  • Oakpark 6 Naturally Smoked Lean Bacon Medallions 170g

    Open Product Description
    €2.99
    €17.59/kg
  • Gluten Free
    O'Neills Dry Cured Rashers 300g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.29
    €14.30/kg