Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Bhuna Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Organic Basil Pesto 130g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.95
    €38.08/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Diforti Nduja

    Open Product Description
    €9.00
    €50.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella D'abruzzo Arrabbiata 270g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.80
    €17.78/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Organic Peeled Tomatoes
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €5.10
    €9.27/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Organic Crushed Tomatoes with Garden Vegetables
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €12.35/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Organic
    Biona Organic Green Pesto with Pine Kernels 120g
    Organic

    Open Product Description
    €5.99
    €49.92/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Clearspring Organic Japanese Yaemon Tamari Soya Sauce 500ml
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €14.95
    €29.90/l
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Clearspring Organic Japanese Yaemon Tamari Soya Sauce 150ml
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €5.75
    €38.33/l
  • Organic
    Biona Organic Italian Passata Fina 680g
    Organic

    Open Product Description
    €3.29
    €4.84/kg
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Coconut Creamed 200g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.49
    €22.45/kg
  • Organic
    Yakso Tamari Strong Soja Sauce 250ml
    Organic

    Open Product Description
    €5.99
    €23.96/l
  • Organic
    Yakso Tamari Sauce Strong Soja Sauce 500ml
    Organic

    Open Product Description
    €9.95
    €19.90/l
  • Organic
    Biona Organic Coconut Milk 400ml
    SAVE €0.99
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €2.30
    €5.75/l
    was €3.29
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Medium Curry Sauce 455g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.20/kg
  • Biona Organic Coconut Cream 400ml
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.70
    €6.75/l
    was €3.85
    Offer Valid: 2nd Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Black Bean Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.65
    €5.42/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Sweet & Sour Sauce 480g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.10
    €2.29/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Bolognese Sauce with Mushrooms 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.90
    €1.96/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Smokey BBQ Fajita Kit 505g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €3.15/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Mild Curry Sauce 455g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.20/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chow Mein Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.65
    €2.17/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Massaman Simmer Sauce 350g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Yellow Curry Simmer Sauce 350g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Green Curry Simmer Sauce 350g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Red Curry Simmer Sauce 350g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Lime Pickle 135g

    Open Product Description
    €2.00
    €14.81/kg