Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Pizza Sauce 280g

    Open Product Description
    €2.75
    €9.82/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato & Mascarpone 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Pizza Sauce 280g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €7.14/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato & Mascarpone Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €6.99/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Old El Paso Original Gluten Free Tortilla Nachips 185g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.19
    €17.24/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Korma Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Loyd Grossman Tomato & Smoked Bacon Pasta Sauce 350g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Stand 'N Stuff Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 312g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.75
    €15.22/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Sundried Tomato & Chilli Pesto 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €18.37/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Heinz Tomato and Aubergine Pasta Sauce 350g
    Buy 2 for €5
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.29
    €9.40/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Marry Me Pasta Sauce 350G
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.29
    €9.40/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Rich Ragù Bolognese Pasta Sauce 280g
    ONLY €2.99

    Open Product Description
    ONLY €2.99
    €2.99
    €10.68/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Sundried Tomato Pesto 180g

    Open Product Description
    €2.00
    €11.11/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Puttanesca Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato & Olive Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Light Coconut Milk 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.95
    €2.38/l
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Cacio & Pepe Pasta Sauce 270g
    ONLY €2.99

    Open Product Description
    ONLY €2.99
    €2.99
    €11.07/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Mascarpone & Truffle Pasta Sauce 270g
    ONLY €3.49

    Open Product Description
    ONLY €3.49
    €3.49
    €12.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Savoury Korean Style BBQ Sauce 290g
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Original Cheesy Baked Nacho Kit 505g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €6.93/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Italian Carbonara Stir in Sauce 150g

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Red Pesto 130g
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.50
    €26.92/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Basil Pesto 130g
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.50
    €26.92/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Butternut Squash Pasta Sauce 270g
    ONLY €2.49

    Open Product Description
    ONLY €2.49
    €2.49
    €9.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Madras Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Thai Red Curry Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Red Pepper & Ricotta Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Thai Green Curry Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Phad Thai Wok Sauce 300g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Tikka Masala Sauce 300g

    Open Product Description
    €1.50
    €5.00/kg