Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Thai Red Curry Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Red Pepper & Ricotta Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Thai Green Curry Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Phad Thai Wok Sauce 300g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Tikka Masala Sauce 300g

    Open Product Description
    €1.50
    €5.00/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Original Wok Sauce 300g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Green Curry Paste 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €36.27/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Balti Masala Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Dunnes Stores Tandoori Paste 140g

    Open Product Description
    €1.50
    €10.71/kg
  • Dunnes Stores Madras Sauce 300g

    Open Product Description
    €1.50
    €5.00/kg
  • Dunnes Stores Jalfrezi Sauce 300g

    Open Product Description
    €1.50
    €5.00/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Tikka Masala Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Yellow Curry Paste 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €36.27/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Red Curry Paste 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €36.27/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Thai Red Curry Sauce 345g

    Open Product Description
    €2.29
    €6.64/kg
  • Dunnes Stores Thai Green Curry Sauce 345g

    Open Product Description
    €2.29
    €6.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Tamarind Paste 70g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €57.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Sundried Tomato Pesto 130g
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.50
    €26.92/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato, Ricotta and Regato Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Jalfrezi Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Korma Sauce 300g

    Open Product Description
    €1.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Chilli & Garlic Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.65
    €5.42/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Chow Mein Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Chaokoh Coconut Milk 400ml

    Open Product Description
    €2.25
    €5.63/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Thai Kaffir Lime Leaves 9.5g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €0.42/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Sour Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.65
    €5.42/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Simply Better Thai Coconut Milk 400ml
    Buy 3 get Cheapest Free
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €2.50
    €6.25/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Katsu Curry Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.65
    €5.42/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Balti Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Palm Sugar 70g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.99
    €57.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct