Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    New Product
    Mevgal Authentic Greek Yogurt 500g
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    €3.95
    €7.90/kg
  • Gluten Free
    New Product
    Mevgal Authentic Greek Yogurt 900g
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    €6.50
    €7.22/kg
  • Valio Profeel Protein Pudding Vanilla & Meringue Flavour

    Open Product Description
    €2.29
    €12.72/kg
  • Milino Milk Protein Snack 84g (3 x 28g)

    Open Product Description
    €2.79
    €33.21/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Isey Skyr Strawberry 170g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €11.71/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g
    Buy 2 for €3
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €9.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts 0% Fat Greek Style Natural Live Yogurt 1kg
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €2.69/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Natural Yogurt 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.35
    €3.00/kg
  • Killowen Farm Protein Lemon Curd Yogurt with Crunchy Granola 190g

    Open Product Description
    €2.50
    €13.16/kg
  • Killowen Farm Protein Raspberry Yogurt with Crunchy Granola 190g

    Open Product Description
    €2.50
    €13.16/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Strawberry Yogurt 160g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €1.19
    €7.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Authentic Greek Yogurt with Vanilla 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €5.56/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Raspberry Yogurt 160g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €1.19
    €7.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Mango & Passion Fruit Yogurt 160g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €1.19
    €7.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Vanilla Yogurt 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.79
    €6.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Lemon Yogurt 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.79
    €6.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Blueberry Yogurt 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.79
    €6.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Yogurt with Honey 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.79
    €6.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Vanilla Yogurt 215g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Greek Style Natural Yogurt 500g (4x125g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €3.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Low Fat Strawberry Yogurt 215g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Salted Caramel Yogurt 215g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Blueberry Yogurt 215g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Honey Yogurt Greek Style 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.35
    €3.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Coconut Yogurt Greek Style 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.35
    €3.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Raspberry Yogurt 200g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Peach & Vanilla Yogurt 200g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Lemon Yogurt 200g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Low Fat Vanilla Yogurt & Caramel Granola 190g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €1.79
    €9.42/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores High Protein Orange Yogurt 200g
    Buy 3 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2.50
    €0.99
    €4.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct