Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Prunotto Cherry Compote 200g

    Open Product Description
    €6.90
    €34.50/kg
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Organic Crushed Tomatoes with Garden Vegetables
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €12.35/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Vegetarian
    Sheridans Cheesemongers Odysea Harissa Meze 220g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.10
    €23.18/kg
  • Sheridans Cheesemongers Strawberry and Balsamic Jam 220g

    Open Product Description
    €3.90
    €17.73/kg
  • Paiarrop Artesanal Membrillo Untable Quince Spread 140g

    Open Product Description
    €3.60
    €31.30/kg
  • Sheridans Cheesemongers Prunotto Fig Compote 110g

    Open Product Description
    €4.20
    €38.18/kg
  • Sheridans Cheesemongers Paiarrop Fig Paste 115g

    Open Product Description
    €3.60
    €31.30/kg
  • Sheridans Cheesemongers Prunotto Wild Rose Syrup 110g

    Open Product Description
    €4.20
    €38.18/kg