Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    True Organic Sunflower Seeds 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €7.70
    €7.70/kg
  • Organic
    True Organic Pine Nuts 100g
    Organic

    Open Product Description
    €7.99
    €79.90/kg
  • Organic
    True Organic Pitted Prunes 500g
    Organic

    Open Product Description
    €11.95
    €23.90/kg
  • True Natural Goodness Goji Berries 500g

    Open Product Description
    €12.95
    €25.90/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Cashews 250g
    Organic

    Open Product Description
    €6.49
    €25.96/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Sultanas 500g
    Organic

    Open Product Description
    €6.90
    €13.80/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed, Sunflower, Pumpkin & Chia Seeds & Goji Berries 425g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.99
    €21.15/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Raisins 500g
    Organic

    Open Product Description
    €7.65
    €15.30/kg
  • True Natural Goodness Pitted Prunes 500g

    Open Product Description
    €9.49
    €18.98/kg
  • True Natural Goodness Pecan Nuts 250g

    Open Product Description
    €9.95
    €39.80/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Omega 3 Four Seeds Mix 500g
    Organic

    Open Product Description
    €6.39
    €12.78/kg
  • True Natural Goodness Roasted Salted Pistachios 250g

    Open Product Description
    €9.95
    €39.80/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Raisins 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.75
    €19.00/kg
  • True Natural Goodness Raw Pistachios 125g

    Open Product Description
    €8.95
    €71.60/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Banana Chips Organic 250g
    Organic

    Open Product Description
    €3.90
    €15.60/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Linwoods Organic Cold Milled Sprouted Flaxseed 200g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.85
    €34.25/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Natural Apricots 500g
    Organic

    Open Product Description
    €18.99
    €37.98/kg
  • Tropical Wholefood Porcini Dried Mushrooms 30g

    Open Product Description
    €9.25
    €0.31/g
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Hazelnuts 250g
    Organic

    Open Product Description
    €9.95
    €39.80/kg
  • Organic
    True Organic Almonds 500g
    Organic

    Open Product Description
    €12.99
    €25.98/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Apple Infused Cranberries 250g
    Organic

    Open Product Description
    €7.99
    €31.96/kg
  • True Natural Goodness Organic Pitted Prunes 250g

    Open Product Description
    €6.75
    €27.00/kg
  • True Brazil Nuts 250g

    Open Product Description
    €11.95
    €47.80/kg
  • True Natural Goodness Cashew Nuts 250g

    Open Product Description
    €5.75
    €23.00/kg
  • True Natural Goodness Almonds 250g

    Open Product Description
    €5.75
    €23.00/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed & Goji Berries 425g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.99
    €21.15/kg
  • Organic
    True Organic Chia Seeds 500g
    SAVE €1.40
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €5.59
    €11.18/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Clearspring Snack Organic Yaemon Tamari Roasted Cashew Nuts 30g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.75
    €0.09/g
  • Organic
    True Organic Whole Cashews 500g
    Organic

    Open Product Description
    €10.99
    €21.98/kg
  • Organic
    True Organic Dates 500g
    SAVE €1.29
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.29
    €5.16
    €10.32/kg
    was €6.45
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct