Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Thai Gold Thai Yellow Curry Paste 113g

    Open Product Description
    €2.65
    €23.45/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Asian Thai Massaman Curry Sauce Meal Kit 275g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €11.82/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Old El Paso Chipotle Tacos Cooking Sauce 170g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.50
    €13.89/kg
  • Vegan
    Lee Kum Kee Sweet & Sour Stir-Fry Sauce 80g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.35
    €16.88/kg
  • Vegan
    Heinz Tomato Sauce For Bolognese Pasta Sauce 350G
    Buy 2 for €5
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.30
    €9.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Pomodoro, Mascarpone & Wild Garlic Tomato Pasta Sauce Jar 290g
    SAVE €0.80
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €10.34/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Pomodoro & Fresh Basil Tomato Pasta Sauce 290g
    SAVE €0.80
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €10.34/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Chinese Curry Sauce Kit 245g
    SAVE €0.81
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.81
    €2.44
    €9.96/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Fiery Goan Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G
    Vegan

    Open Product Description
    €4.15
    €14.66/kg
  • Vegetarian
    Frank's RedHot Tangy BBQ 430g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.95
    €13.98/l
  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.30
    €9.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Arrabbiata Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Creamy Carbonara Pasta Sauce 270g
    ONLY €2.99

    Open Product Description
    ONLY €2.99
    €2.99
    €11.07/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Heinz Tomato Grana Padano Mascarpone Pasta Sauce 350G
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.30
    €9.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato & Mascarpone 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg
  • Loyd Grossman Tomato & Smoked Bacon Pasta Sauce 350g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato and Basil Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Bolognese Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Chilli Sauce 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €5.30/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Pizza Sauce 280g

    Open Product Description
    €2.75
    €9.82/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato and Roast Garlic Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores White Lasagne Sauce 440g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €4.07/kg
  • Gluten Free
    Old El Paso Original Gluten Free Tortilla Nachips 185g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.19
    €17.24/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Tomato and Chilli Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Creamy Tomato Pasta Sauce 460g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.89/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Heinz Tomato and Aubergine Pasta Sauce 350g
    Buy 2 for €5
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.29
    €9.40/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Sundried Tomato & Chilli Pesto 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €18.37/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato & Sweet Garlic Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Marry Me Pasta Sauce 350G
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.29
    €9.40/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct