Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Old El Paso Crunchy Taco Kit Smoky BBQ 292g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.75
    €16.27/kg
  • Gluten Free
    Passage Foods Honey & Soy Stir Fry Sauce 200g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Pasta Sauce Mediterranean 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Old El Paso Stand 'N' Stuff Extra Mild Super Tasty Taco Boat Kit 329g

    Open Product Description
    €4.50
    €13.68/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Passage Foods Teriyaki Chicken Stir-Fry Sauce 200g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon White Vinegar
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.60
    €17.33/l
  • Lee Kum Kee Black Bean Garlic Stir-Fry Sauce 50g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Mild Curry Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Kikkoman Teriyaki Marinade 250ml

    Open Product Description
    €4.20
    €16.80/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Patak's Mango Chutney 340g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.79
    €8.21/kg
  • Vegetarian
    Heinz Tomato & Cheese Creamy Pasta Sauce 490g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €8.14/kg
  • Ballymaloe Foods Stir-In Pasta Sauce Creamy Tomato 180g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €13.89/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Crispy Chicken Fajita Seasoning Spice Mix 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €29.29/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Bunalun Organic Tomato & Sweet Red Pepper Sauce 350g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.85
    €8.14/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Coconut Cream 250ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.95
    €11.80/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods 100 Recipe Sauce 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €11.08/kg
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Chow Mein Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €20.58/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 150ml
    SAVE €0.45
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.40
    €9.33/l
    was €1.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Hot Chilli Con Carne Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Mild Crispy Chilli Oil Crunch 180g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.25
    €23.61/kg
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Chinese Curry Premium Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Chinese Curry Cooking Sauce 425g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Heinz Tomato & Basil Margherita Pasta Sauce 490g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €8.14/kg
  • Thai Gold Thai Massaman Curry Paste 113g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.00
    €17.70/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Asian Thai Red Curry Sauce Meal Kit 275g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €11.82/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Asian Thai Green Curry Sauce Meal Kit 275g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €11.82/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Knorr Sundried Tomato & Herbs Cooking Paste 165g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.20
    €19.39/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Bunalun Organic Tomato & Chilli Sauce 350g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.80
    €8.00/kg
  • Loyd Grossman Creamy Tomato & Parmigiano Reggiano Tomato Pasta Sauce 290g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €10.34/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Go-Tan Oyster Sauce 140ml
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.25
    €16.07/l
    was €3.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct