Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Saclà Pesto Fiery Red Chilli 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.19
    €22.05/kg
  • Vegan
    Blue Dragon Thai Green Curry Paste 170g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €15.59/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Heinz Classic Tomato Sauce 490g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €8.14/kg
  • Vegan
    Lee Kum Kee Pure Sesame Oil 207ml
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €22.22/l
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Bunalun Organic Tomato & Vegetable Sauce 350g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.85
    €8.14/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Medium Chilli Con Carne Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Black Bean Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Ben's Original Sweet & Sour Extra Spicy 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Chunky Salsa 238g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.85
    €16.18/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Delicate Korma Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Teriyaki Stir Fry Sauce 100g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.30
    €23.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Patak's Indian Jalfrezi Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Hoisin and Garlic Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Sweet & Sour Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Enchilada Cooking Sauce 340g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.79
    €11.15/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Keralan Coconut Indian Curry Sauce Meal Kit 225g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €14.44/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Sweet Chilli Stir Fry Sauce 100ml
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.30
    €23.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Bell Pepper Pesto 140g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.00
    €21.43/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 150ml
    SAVE €0.45
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.40
    €9.33/l
    was €1.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Creamy White Pasta Sauce 470g

    Open Product Description
    €3.99
    €8.49/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Bunalun Organic Bolognese Sauce 350g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €11.43/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Dipping Sauce 535g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.99
    €7.46/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Golden Swan Bamboo Shoots Slices in Water 227g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €1.25
    €5.51/kg
    was €1.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cirio Pizza Sauce 390g
    SAVE €0.15

    Open Product Description
    SAVE €0.15
    €1.75
    €4.49/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Ballymaloe Foods Pasta Sauce Smoked Bacon 360g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.89
    €10.81/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Pad Thai Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Katsu Curry Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €22.64/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Filippo Berio Sun-Dried Tomato Pesto 190g
    SAVE €1.19

    Open Product Description
    SAVE €1.19
    €3.00
    €15.79/kg
    was €4.19
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Black Bean Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct