Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Ballymaloe Foods Original Bolognese Sauce 680g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €7.34/kg
  • Vegan
    Old El Paso Extra Thin Tortilla Wraps, 6 Tortilla Wraps, 192g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.75
    €14.32/kg
  • Thai Gold Thai Green Curry Paste 113g
    SAVE €0.59

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €2.00
    €17.70/kg
    was €2.59
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Classic Butter Chicken Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Soy Sauce 150ml
    SAVE €0.45
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €10.00/l
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Teriyaki Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Blue Dragon Prawn Crackers 70g

    Open Product Description
    €2.75
    €39.29/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Stand 'N Stuff Smoky BBQ Taco Boat Kit 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €13.04/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato & 'Nduja Pasta Sauce 280g
    ONLY €2.99

    Open Product Description
    ONLY €2.99
    €2.99
    €10.68/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Fajita Cooking Sauce 340g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.79
    €11.15/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Pizza Sauce 170g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.59
    €15.24/kg
  • Dunnes Stores Mango Chutney 160g

    Open Product Description
    €2.00
    €12.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 250ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €18.00/kg
  • Blue Dragon Fish Sauce 150ml

    Open Product Description
    €2.60
    €17.33/l
  • Vegetarian
    Old El Paso Soft Corn Tortillas Wraps 8 Pack 335G
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €8.21/kg
  • Vegan
    Blue Dragon Thai Red Curry Paste 170g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €15.59/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Old El Paso Gluten Free Fajita Kit Smoky BBQ 462g
    SAVE €2.39
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €3.50
    €7.58/kg
    was €5.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Filippo Berio Classic Pesto 190g
    SAVE €1.19

    Open Product Description
    SAVE €1.19
    €3.00
    €15.79/kg
    was €4.19
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Mr. Ridiculously Good's Smooth Tomato Bolognese 490g

    Open Product Description
    €3.99
    €8.14/kg
  • Vegan
    Old El Paso 8 Tortilla Pocket Kits 223g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.49
    €15.65/kg
  • Vegetarian
    Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Golden Swan Water Chestnuts Whole in Water 227g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €1.25
    €5.51/kg
    was €1.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Patak's The Original Mild Curry Spice Paste 283g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €15.02/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Rich Hoisin Sauce 250ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €18.00/l
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Wide Noodles Wok Ready  300g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Vegetarian
    Sharwood's Butter Chicken Cooking Sauce 420g
    SAVE €1.14
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.14
    €2.75
    €6.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Ballymaloe Foods Stir-In Pasta Sauce Smoked Bacon 180g
    SAVE €0.39

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €1.90
    €10.56/kg
    was €2.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato, Garlic & Chilli Stir in Sauce 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Passage Foods Satay Chicken Stir-Fry Sauce 200g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg