Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Jalapeño Slices 225g

    Open Product Description
    €1.79
    €7.96/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Roasted Vegetables Stir in Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Blue Dragon Sesame Oil 150ml
    Vegan

    Open Product Description
    €3.95
    €26.33/l
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Dipping Sauce 295g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €12.71/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato & Basil Pasta Sauce 428g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €6.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Indian Sides Green Label Smooth Mango Chutney Dip 360g
    SAVE €0.59
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.50
    €9.72/kg
    was €4.09
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Thai Gold Thai Red Curry Paste 113g

    Open Product Description
    €2.59
    €22.92/kg
  • Old El Paso Crispy Chicken Fajita the Kit 555g
    SAVE €1.45

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €6.31/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Sweet and Sour No Added Sugar Sauce 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Thick 'N Chunky Hot Salsa 226g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €13.94/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 500ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €5.50/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Thai Gold Thai Sweet Chili Dipping Sauce 200ml
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.19
    €10.95/l
  • Vegetarian
    Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €14.54/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Thai Gold Organic Thai Coconut Milk 160ml
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.39
    €8.69/l
  • Gluten Free
    Barilla Bolognese Pasta Sauce 400g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.40
    €8.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Barilla Arrabbiata Tomato & Chilli Pasta Sauce 400g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.40
    €8.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Stir-In Pasta Sauce Italian Tomato 180g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €2.29
    €12.72/kg
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Indian Tikka Masala Curry Medium Spice Cooking Sauce Jar 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Dipping Sauce 315g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €11.90/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Soured Cream 230g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €15.17/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Korma Curry Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Pasta Bake Sauce Tomato and Cheese 450g
    ONLY €3.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €7.78/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Light Coconut Milk 400ml
    SAVE €0.50
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.85
    €4.63/l
    was €2.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Refried Beans 435g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €6.09/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Sundried Tomato Low Fat Stir in Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Teriyaki Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Ben's Original Mild Curry Creamy 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.19
    €19.40/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Burrito Kit Bean & Chilli Mild 620g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €5.65/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct