Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Blue Dragon Oyster and Spring Onion Stir Fry Sauce 120g

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Sharwood's Cooking Sauce Korma 420g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.55/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Old El Paso Chili Con Carne Seasoning Mix 39g

    Open Product Description
    €1.80
    €0.05/g
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Sweet & Sour Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €20.37/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Meatball Tomato and Basil Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Tomato & Chilli Pasta Sauce 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Cooking Sauce Tikka Masala 420g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.55/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Jalapeños 215g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €12.33/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato & Basil Stir in Sauce 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg
  • Dunnes Stores Chilli Seasoning 35g

    Open Product Description
    €0.95
    €0.03/g
  • Gluten Free
    Vegan
    Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €15.02/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Sweet and Sour Extra Pineapple Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Thai Gold Thai Oyster Sauce 200ml
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Bolognese Sauce Spicy Tomato 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Coconut Milk 400ml
    SAVE €0.50
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.85
    €4.63/l
    was €2.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegetarian
    Thai Gold Organic Thai Coconut Cream 160ml
    SAVE €0.49
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €9.38/l
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Smokey BBQ Fajita Seasoning 35g

    Open Product Description
    €0.95
    €0.03/g
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Tomato & Roasted Garlic Pasta Sauce 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Old El Paso Gluten Free Crunchy Salted Tortilla Chips 185g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €15.41/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Organic Coconut Milk 400ml
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.39
    €3.48/l
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Smooth Hidden Vegetable Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Barilla Tomato & Basil Pasta Sauce 400g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.40
    €8.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Thai Gold Thai Peanut Satay 230g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.00
    €13.04/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Medium Noodles Wok Ready 300g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Gluten Free
    Kikkoman Tamari Gluten Free Soy Sauce 250ml
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.50
    €14.00/l
  • Saclà Pesto Sun-Dried Tomato 190g

    Open Product Description
    €4.19
    €22.05/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chunky Salsa Hot 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €7.96/kg
  • Sharwood's East Asian Sides Prawn Crackers Ready To Eat Snacks 60g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €3.00
    €50.00/kg
    was €3.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mutti Pizza Sauce Aromatica 2x210g

    Open Product Description
    €3.45
    €8.21/kg