Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Bens Original Medium Curry Sauce 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Carbonara 430g
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €8.14/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Indian Ready to Eat Plain Poppadoms 8 Pack
    SAVE €0.59
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.00
    €41.67/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Saclà Classic Basil Pesto 190g

    Open Product Description
    €4.19
    €22.05/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €18.08/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Thai Gold Sriracha Thai Hot Chilli Sauce 435ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €8.48/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Ballymaloe Foods Original Bolognese Sauce 360g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Tomato & Basil Pasta Sauce Jar 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Bolognese Original Tomato Pasta Sauce 350g Jar
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Amoy Dark Soy Sauce 150ml
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.25
    €15.00/l
    was €2.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Kikkoman Less Salt Soy Sauce 150ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €23.33/l
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Low Fat Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Bolognese Sauce Smooth Hidden Veggies 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegetarian
    Blue Dragon Black Bean Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Satay Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chunky Salsa Mild 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €7.96/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €5.28/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 6 Tortilla Wraps Large 370g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €5.38/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Sweet Chilli & Garlic Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Tortilla Wraps Regular 320g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €6.22/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Pataks Indian Korma Curry Paste 283G
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €14.66/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Roasted Tomato & Pepper Fajita Kit 500g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Indian Sides Green Label Mango Chutney Dip 360g
    SAVE €0.59
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.50
    €9.72/kg
    was €4.09
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Thai Gold Sweet Chilli 700ml

    Open Product Description
    €3.99
    €5.70/l
  • Vegetarian
    Old El Paso Thick 'N Chunky Mild Salsa 226g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €13.94/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €8.44/kg
  • Vegan
    Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 500ml
    Vegan

    Open Product Description
    €2.75
    €5.50/l
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Chow Mein Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Italian Tomato Pasta Sauce 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Roasted Garlic and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct