Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Twinings Apple & Pear Green Tea 20 Tea Bags 40g

    Open Product Description
    €3.20
    €0.16 each
  • Twinings Pure Camomile 20 Tea Bags 30g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €3.50
    €0.18 each
    was €4.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Twinings Earl Grey Decaffeinated 40 Tea Bags 100g

    Open Product Description
    €4.95
    €0.12 each
  • Twinings Mint Green Tea 20 Tea Bags 40g

    Open Product Description
    €3.20
    €0.16 each
  • Thompson's Our Perfect Decaf 80 Tea Bags 250g
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €4.00
    €0.05 each
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heath & Heather Organic Green Tea & Ginger 20 Herbal Sachets 40g

    Open Product Description
    €4.25
    €0.21 each
  • Thompson's Camomile 40 Teabags 60g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.10 each
  • Twinings Lemon & Ginger 80 Tea Bags 120g

    Open Product Description
    €6.65
    €0.08 each
  • Thompson's Green Tea 40 Teabags 80g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.10 each
  • Twinings Lemon Green Tea 80 Tea Bags 160g

    Open Product Description
    €7.65
    €0.10 each
  • Roberts 80 Luxury Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €4.59
    €18.36/kg
  • Pukka Night Time Organic Herbal Tea 40 Sachets 40g
    SAVE €2

    Open Product Description
    SAVE €2
    €6.50
    €0.16 each
    was €8.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Twinings 20 Superblends Detox Lemon & Ginger with Burdock Root & Fennel 40g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.90
    €0.30 each
  • Thompson's Very Berry 40 Teabags 100g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.10 each
  • Vegan
    Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.90
    €0.30 each
  • Vegan
    Twinings Superblends Digest Spearmint, Apple & Rooibios with Baobab 20 Tea Bags 35g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €0.27 each
  • Barry's Tea Green Tea & Matcha 20 Sachets 30g

    Open Product Description
    €4.59
    €0.23 each
  • Gluten Free
    Vegan
    Perfect Ted Ceremonial Grade Matcha 30g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €14.50
    €0.48/g
  • Vegan
    Twinings Superblends Focus Mango & Pineapple with Ginseng Tea Bags 30g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.90
    €0.30 each
  • Vegan
    Twinings Superblends Turmeric 20 Biodegradable Plant Based Tea Bags 40g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.90
    €0.30 each
  • Organic
    Pukka Lemon, Ginger & a Touch of Manuka Honey Organic Herbal Tea 40 Sachets 68g
    SAVE €2
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €2
    €6.50
    €0.16 each
    was €8.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bewley's Original Blend Tea 160 Teabags 500g
    SAVE €1.54

    Open Product Description
    SAVE €1.54
    €6.15
    €0.04 each
    was €7.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Thompson's Punjana 250g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €0.04 each
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Roberts 80 Extra Strong Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €4.59
    €18.36/kg
  • Lyons Gold Blend 160 Biodegradable¹ Teabags 464g
    ONLY €4.50

    Open Product Description
    ONLY €4.50
    €4.50
    €0.03 each
    Offer Valid: 25th Sep - 29th Sep
  • Dunnes Stores Original Blend Traditional Tea 80 Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €2.30
    €0.03 each
  •  Thompson's Our Traditional Irish Breakfast 250g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.05 each
  • Dunnes Stores Gold Blend Traditional Tea 80 Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €2.80
    €0.04 each
  • Dunnes Stores Loose Leaf Original Blend Traditional Tea Loose Tea 227g

    Open Product Description
    €2.20
    €9.69/kg
  • Dunnes Stores Original Blend 160 Tea Bags 500g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.03 each