Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Barry’s Tea Gold Blend 80 + 25% Extra Free Teabags 313g

    Open Product Description
    €4.09
    €0.05 each
  • Barry's Tea Gold Blend 160 Tea Bags 500g

    Open Product Description
    €7.80
    €0.05 each
  • Lyons Original Blend 80 Biodegradable Teabags 232g

    Open Product Description
    €4.00
    €0.05 each
  • Lyons Original Blend 160 Biodegradable¹ Tea Bags 464g
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €4.50
    €0.03 each
    was €7.00
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Barry's Tea Gold Blend 80 Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €4.09
    €0.05 each
  • Barry's Tea Gold Blend 40 Tea Bags 125g

    Open Product Description
    €2.55
    €0.06 each
  • Barry's Tea 80 Decaf Blend Biodegradable Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €5.10
    €0.06 each
  • Barry's Tea 80 Master Blend Biodegradable Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €4.79
    €0.06 each
  • Lyons 80 Gold Blend Biodegradable Teabags 232g

    Open Product Description
    €4.50
    €0.06 each
  • Lyons Original Blend 40 Biodegradable Tea Bags 116g
    ONLY €2.25

    Open Product Description
    ONLY €2.25
    €2.25
    €0.06 each
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Lyons Original Blend 240 Biodegradable Tea Bags 696g
    SAVE €1.50

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €8.00
    €11.49/kg
    was €9.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Lyons 80 Decaf Blend Biodegradable Teabags 232g

    Open Product Description
    €4.50
    €0.06 each
  • Bewley's Gold Blend Tea 80 Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €4.25
    €0.05 each
  • Barry's Tea Gold Blend Loose Leaf Tea 250g

    Open Product Description
    €4.10
    €16.40/kg
  • Barry's Tea Original Blend 80 Biodegradable Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €3.70
    €0.05 each
  • Barry's Tea 40 Decaf Blend Tea Bags 125g

    Open Product Description
    €3.00
    €0.08 each
  • Barry's Tea 160 Decaf Blend Biodegradable Teabags 500g
    SAVE €1.45

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €8.50
    €0.05 each
    was €9.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barry's Tea One Cup Blend 100 Tea Bags 250g

    Open Product Description
    €3.85
    €0.04 each
  • Lyons Gold Blend 210 Biodegradable Tea Bags 609g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €7.85
    €12.89/kg
    was €9.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Pukka Organic Three Mint Tea 20 Home Compostable Herbal Tea Bags 32g
    SAVE €0.90
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.75
    €0.19 each
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Home Compostable Sleep Tea Bags 20g
    SAVE €0.90
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.75
    €0.19 each
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barry's Tea Loose Leaf Master Blend Loose Leaf Tea 250g

    Open Product Description
    €4.35
    €17.40/kg
  • Organic
    Pukka Organic Supreme Matcha Green Herbal Tea 20 Home Compostable Green Tea Bags 30g
    SAVE €0.90
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.75
    €0.19 each
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Lyons 40 Gold Blend Biodegradable Tea Bags 116g
    ONLY €2.50

    Open Product Description
    ONLY €2.50
    €2.50
    €0.06 each
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Lyons Decaf Blend TeaBags 40 Biodegradable TeaBags 116g
    ONLY €2.50

    Open Product Description
    ONLY €2.50
    €2.50
    €0.06 each
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barry's Tea Master Blend 40 Tea Bags 125g

    Open Product Description
    €2.70
    €0.07 each
  • Organic
    Pukka Organic Lemon, Ginger & a touch of Manuka Honey Tea 20 Home Compostable Herbal Tea Bags
    SAVE €0.90
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.75
    €0.19 each
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Barry's Tea Organic Peppermint 20 Biodegradable Tea Bags 40g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €0.18 each
  • Barry's Tea Master Blend 160 Tea Bags 500g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €8.00
    €0.05 each
    was €9.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Thompson's Punjana 440 Tea Bags 1kg

    Open Product Description
    €10.50
    €0.02 each