Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Oishii Sushi Spicy California Poke Bowl 300g

    Open Product Description
    €5.95
    €19.83/kg
  • Oishii Sushi Tropical Prawn Poke Bowl 300g

    Open Product Description
    €5.95
    €19.83/kg
  • Oishii Sushi Tokyo Vegetarian Taster 155g
    Bundle Offer €3.99

    Open Product Description
    Bundle Offer €3.99
    €3.75
    €24.19/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Oishii Sushi Spicy California Sushi 155g
    Bundle Offer €3.99

    Open Product Description
    Bundle Offer €3.99
    €3.75
    €24.19/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Oishii Sushi Shellfish Supreme 155g
    Bundle Offer €3.99

    Open Product Description
    Bundle Offer €3.99
    €3.75
    €24.19/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Oishii Sushi Chicken Katsu Sushi 155g
    Bundle Offer €3.99

    Open Product Description
    Bundle Offer €3.99
    €3.75
    €24.19/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct