Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Fit Foods Chicken Curry with Brown Rice 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Thai Red Chicken with Brown Rice 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Chicken & Stuffing Fries 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Chicken & Stuffing with Potatoes and Gravy 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Pulled Chicken Fillet & Wholemeal Pasta with Tomato Basil Sauce 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Pasta Bolognese with Minced Beef & Tomato Sauce 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Beef & Mash with Pepper Sauce 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Sweet Chilli Chicken with Wholewheat Noodles 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Katsu Chicken Curry with White Rice 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Chicken Chow Mein 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Original Lasagne Mac! & Cheese 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Chicken & Chorizo with Baby Potatoes 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Chicken Pasta Carbonara Style Sauce with Smoked Bacon Pieces 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Purepower Nutrition Chicken Tikka Masala with Yellow Power Rice 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PUREPOWER Nutrition Meatball Arrabbiata with Rigatoni Pasta 400g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €13.73/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Salt & Chilli Chicken with Chips & Curry Sauce 385g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €12.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Hot 'N' Spicy Chicken Noodles with Crunchy Vegetables 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Bang Bang Chicken with Chinese-Style Rice 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Thanks Plants Thai Yellow Curry Meal Pot 380g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.95
    €10.39/kg
  • Vegan
    Thanks Plants Cauliflower & Coconut Dal Meal Pot 380g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.95
    €10.39/kg
  • Myprotein Firecracker Chicken with Rice 325g
    Buy 2 for €8

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.95
    €15.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Lasagne Mac! & Cheese Smoky BBQ 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Original Lasagne Mac! & Cheese 1kg
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €8.99
    €8.99/kg
    was €9.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Fit Foods Chicken Carbonara Mini Meal 280g
    Buy 2 for €7
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.79
    €13.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Mini Meal Parmigiana Chicken & Garlic Potatoes 280g
    Buy 2 for €7

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.79
    €13.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Pasta Bolognese Mini Meal 250g
    Buy 2 for €7

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.79
    €15.16/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Beef, Mash & Pepper Sauce Mini Meal 250g
    Buy 2 for €7

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.79
    €15.16/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct