Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Carroll's of Tullamore Plant Based Lasagne
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.99
    €9.98/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Sons of Butchers Cheatballs 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.49
    €17.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Plant Based Spinach Ravioli 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.35
    €13.40/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Plant Based Vegetable Quarter Pounders 227g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €2.85
    €12.56/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Cauldron Express Teriyaki Marinated Tofu 160g
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.55
    €22.19/kg