Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Blue Dragon Thai Red Curry Paste 170g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €15.59/kg
  • Vegan
    Blue Dragon Thai Green Curry Paste 170g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €15.59/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Chilli Sauce 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €5.30/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Original Wok Sauce 300g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Phad Thai Wok Sauce 300g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thai Massaman Simmer Sauce 350g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct