Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • HARIBO Starmix Minis Fruit & Cola Flavour Jelly & Foam Sweets 11 x 16g Fun Size Bags Multipack 176g

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €15.15/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 176g

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • HARIBO Tangfastics Minis Fruit & Cola Flavour Fizzy Jelly Sweets 11 x 16g Fun Size Bags

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • MAOAM MaoMixx Assorted Chewy Sweets Bag 300g
    SAVE €0.69

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €10.00/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sour Patch Kids Strawberry and Watermelon Treatsize Sweets Multipack Bag 350g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.00
    €8.57/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €11.82/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Fruit-tella Duo Stix 160g
    SAVE €0.85
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €1.50
    €9.38/kg
    was €2.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Skittles Fruits Sweets Funsize 324g
    HALF PRICE
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.00
    €9.26/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cadbury Treatsize Chocolate Bar Sharing Selection Bag 223g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.00
    €13.45/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Mars Mulitpack  Funsize Chocolate Bars 14 x 18g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €11.82/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Milky Way Chocolate Fun Size Bars Multipack 14 x 15.5g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €14.32/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • New Product
    Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
    Buy 3 for €4
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.00
    €19.05/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Swizzels Sweet Treats 600g
    ONLY €5
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €5
    €5.00
    €8.33/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Swizzels Big Party Mix 900g
    SAVE €2.50
    ONLY €7
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    ONLY €7
    €4.50
    €5.00/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    New Product
    Rose Halloween Spooky Mallows 110g
    SAVE €0.50
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €16.67/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treatsize Chocolate Bag 191g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.00
    €15.71/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Trick or Treat Halloween Fruit Flavour Jelly & Foam Sweets 32x16g Fun Size Bags Multipack 512g

    Open Product Description
    €5.00
    €9.77/kg
  • Cadbury Biscoff Chocolate Pieces-assorted 230 g
    ONLY €4
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    ONLY €4
    Order Until 17th Dec
    €4.00
    €17.39/kg
    Offer Valid: 11th Aug - 31st Jan
    Seasonal Availability