Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • O'Haras of Foxford Fruit Loaf 600g

    Open Product Description
    €4.00
    €6.67/kg
  • O'Haras of Foxford Halloween Brack 500g

    Open Product Description
    €4.00
    €8.00/kg
  • Vegetarian
    Irwin's Barmbrack 470g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.05
    €10.74/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fruit Loaf 490g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.08/kg