Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Nestlé Go Free Gluten Free Cornflakes Breakfast Cereal 375g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.25
    €8.67/kg
  • Gluten Free
    Nestlé Go Free Gluten Free Honeynut Cornflakes Breakfast Cereal 350g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.25
    €9.29/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Gluten Free Porridge Oats Whole Rolled Oats 500g
    SAVE €0.59
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €4.00
    €8.00/kg
    was €4.59
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Nutri Brex 24 Gluten Free 375g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €6.99
    €18.64/kg
  • Gluten Free
    Nestlé Go Free Gluten Free Chocolate Cornflakes Breakfast Cereal 375g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.25
    €8.67/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Kallo Organic Gluten-Free Golden Cornflakes 375g
    SAVE €1.25
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.25
    €3.00
    €8.00/kg
    was €4.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Juvela Special Flakes with Berries 300g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €5.50
    €18.33/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    FREEE Gluten Free Organic Chocolate Stars 300g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €3.95
    €13.17/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Gluten Free Irish Porridge Oats 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €4.98/kg