Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Irish Rooster Potatoes 2.5kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €2.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Microwave Irish Rooster Potatoes 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €1.99/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Floury Maris Piper Potatoes 2.5kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.79
    €1.92/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Irish White Potatoes 2kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €1.65/kg
  • Keogh's Easy Cook Rooster Potatoes 1kg

    Open Product Description
    €2.49
    €2.49/kg
  • Gluten Free
    Keogh's Easy Cook Maris Piper 1kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.49
    €2.49/kg
  • Gluten Free
    Keogh's Rooster Delicious Irish Potatoes 2kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €2.00/kg
  • Gluten Free
    Keogh's Queens Delicious Irish Potatoes 2kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.99
    €2.50/kg
  • Gluten Free
    Keogh's Maris Piper Delicious Irish Potatoes 2kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €2.00/kg