Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Alpro Vanilla Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 500g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegan
    Alpro Greek Style Plain Dairy Free Yoghurt Alternative 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €7.48/kg
  • Vegan
    Alpro Mixed Fruit Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 4x125g
    SAVE €0.79
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Alpro 15g High Protein Red Berries Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 200g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €7.50/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Alpro Plain No Sugars Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 500g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Biomel Belgian Chocolate Dairy-Free Gut Health Shot
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.48
    €11.84/l
  • Vegan
    Alpro Plain Coconut Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 500g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegan
    Alpro Blueberry Cherry Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g
    SAVE €0.79
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Alpro Kids Strawberry Soya Dairy Free Yoghurt Alternatives 4x115g

    Open Product Description
    €3.00
    €6.52/kg
  • Vegan
    Alpro Plain Natural Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 500g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegan
    Koko Dairy Free Plain 400g
    SAVE €0.46
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.46
    €1.84
    €4.60/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Alpro Mixed Berries Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 4x125g
    SAVE €0.79
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Koko Peach and Passionfruit Yogrt 2 x 125g (250g)
    Buy 2 for €3.50
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.09
    €8.36/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Koko Raspberry Yogrt 2 x 125g (250g)
    Buy 2 for €3.50
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.09
    €8.36/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Koko Strawberry Yogrt 2 x 125g (250g)
    Buy 2 for €3.50
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.09
    €8.36/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Alpro Dessert Apple Pie 150g

    Open Product Description
    €1.89
    €12.60/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Sojade So Soja Natural 400g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.59
    €6.48/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Cocos Organic Natural Coconut Milk Yog 400g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.75
    €21.88/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Coyo Organic Vanilla Coconut Milk Yoghurt Alternative 125g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €3.75
    €30.00/kg