Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Strawberry Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.72/kg
  • Vegetarian
    Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €9.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Chocolate Digestive and Strawberry Shortcake Yogurts
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.09
    €6.84/kg
  • Vegetarian
    Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Banana Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Original Strawberry 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Vanilla Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €9.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Nomadic Clusters Yogurt & Chocolate Oats & Honeycomb 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.13/kg
  • Yoplait Smooth Strawberry Yogurts 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Original Hazelnut 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Unsweetened Live Natural Yoghurt 500g
    SAVE €0.50
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.75
    €3.50/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €9.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Smooth Peach & Apricot Yogurts 4x125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts Clonakilty Custard Style Live Yogurt 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.55
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.70
    €5.40/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Müller Corner Strawberry Yogurt
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €8.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts Clonakilty Greek Style Natural Live Yogurt 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.15
    €4.30/kg
  • Vegetarian
    Muller Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €9.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Killowen Farm Strawberry Live Cultured Yogurt 4 x 125g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Gluten Free
    Killowen Farm Raspberry Live Cultured Yogurt 4 x 125g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegetarian
    Nomadic Yogurt & Oat Clusters Blackcurrant & Blueberry 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Live Natural Yoghurt with Strawberries 4 x 125g
    SAVE €0.99
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €2.00
    €4.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Killowen Farm Vanilla Live Cultured Yogurt 4 x 125g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Unsweetened Live Natural Yoghurt 500g
    SAVE €0.50
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.75
    €3.50/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Original Apricot 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Original Raspberry Hallon 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Irish Yogurts Rhubarb Custard Style Live Yogurt 4 x 125g (500g)
    SAVE €0.55
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.70
    €5.40/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct