Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Panadol Extra Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Paracetamol Film Coated Tablets 12s

    Open Product Description
    €2.10
    €0.17 each
    Limit 1 per order
  • Panadol 500mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €2.19
    €0.18 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Tablets 10 Tablets

    Open Product Description
    €3.30
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Soluble Tablets 12

    Open Product Description
    €4.50
    €0.37 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Cold & Flu Hot Lemon 500mg Lemon Flavour Paracetamol

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • ParaExtra Hard Capsule 10s

    Open Product Description
    €3.29
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Lemsip Cold & Flu Headcold 500mg Powder for Oral Solution Lemon & Menthol Flavour 10 Sachets

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • Rennie Spearmint - Heartburn, Indigestion & Acid Reflux Treatment - 48 Chewable Tablets

    Open Product Description
    €5.50
    €0.11 each
  • Rennie Peppermint - Heartburn, Indigestion & Acid Reflux Treatment - 48 480mg/80mg Chewable Tablets

    Open Product Description
    €5.50
    €0.11 each
  • Strepsils Extra Blackcurrant 24 Lozenges

    Open Product Description
    €7.50
    €0.31 each
  • Elastoplast Water Resistant 30 Plasters
    SAVE €0.90

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.60
    €0.12 each
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Calpol SixPlus 6+ Years Sugar-Free Oral Suspension 60ml

    Open Product Description
    €5.25
    €87.50/l
    Limit 1 per order
  • Calpol Infant 2+ Months Oral Suspension 60ml

    Open Product Description
    €4.20
    €70.00/l
    Limit 1 per order
  • Anadin Maximum Strength Hard Capsules 12s

    Open Product Description
    €3.00
    €0.25 each
  • Gaviscon Liquid Heartburn & Indigestion Relief Aniseed Flavour 300ml

    Open Product Description
    €12.50
    €41.67/l
  • Gaviscon Liquid Peppermint Flavour Oral Suspension 300ml

    Open Product Description
    €12.50
    €41.67/l
  • Bonjela Oromucosal Gel 15g

    Open Product Description
    €8.00
    €0.53/g
  • Rennie Spearmint 24 Chewable Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.17 each
  • Gaviscon Extra 24 Mixed Berries Flavour Chewable Tablets

    Open Product Description
    €9.50
    €0.40 each
  • Gaviscon Peppermint Chewable Tablets 48s

    Open Product Description
    €11.00
    €0.23 each
  • Elastoplast Extra Flexible Cut to Size Fabric Plaster
    SAVE €0.90

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.60
    €0.60 each
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lemsip Cough & Cold 12 Capsules

    Open Product Description
    €8.00
    €0.67 each
    Limit 1 per order
  • Benylin Non Drowsy Chesty Coughs Syrup 125ml

    Open Product Description
    €5.75
    €46.00/l
  • Elastoplast 16 Extra Tough Waterproof Strips
    SAVE €0.92

    Open Product Description
    SAVE €0.92
    €3.68
    €0.23 each
    was €4.60
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • VoltaHeat Pain Relief Warming Patch from Voltarol, 2 Pack
    SAVE €3

    Open Product Description
    SAVE €3
    €5.00
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Alka-Seltzer Pain Relief 20 Soluble Tablets Lemon Flavour

    Open Product Description
    €6.50
    €0.33 each
  • Rennie Peppermint 24 Chewable Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.17 each
  • Panadol Cold & Flu Relief 500mg/65mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.90
    €0.41 each
    Limit 1 per order
  • Gaviscon Heartburn & Indigestion Relief Peppermint Flavour Tablets x24

    Open Product Description
    €8.00
    €0.33 each