Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 3 x 80g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €12.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Chunks in Brine 3 x 80g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €12.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Tuna Chunks in Brine 3 x 80g (240g)

    Open Product Description
    €2.40
    €10.00/kg
  • John West Tuna Chunks in Spring Water 3 x 80g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €12.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Rio Mare Tuna in Olive Oil 3 x 65g

    Open Product Description
    €6.40
    €32.82/kg
  • John West Tuna Chunks in Brine 3 x 145g

    Open Product Description
    €7.00
    €16.09/kg
  • Shines Irish Tuna in Olive Oil 111g

    Open Product Description
    €5.60
    €50.45/kg
  • John West Jacket Toppers Tuna with an Oven Dried Tomato & Herb Dressing 85g

    Open Product Description
    €2.50
    €29.41/kg
  • John West Chilli & Garlic No Drain Tuna Infusions 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Sweet Chilli No Drain Tuna Infusions 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Jacket Toppers Tuna with a Lime & Black Pepper Dressing 85g

    Open Product Description
    €2.50
    €29.41/kg
  • John West Tuna Chunks in Brine 145g

    Open Product Description
    €2.80
    €19.31/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Albacore Tuna Fillets in Spanish Olive Oil 190g

    Open Product Description
    €5.99
    €31.53/kg
  • John West Basil No Drain Tuna Infusions 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Steak with a Little Spring Water 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 145g

    Open Product Description
    €2.80
    €19.31/kg
  • John West Tuna Steak with a Little Sunflower Oil 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Soy, Ginger & Honey Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Sundried Tomato No Drain Tuna Infusions 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Cracker Toppers Mayo & Sweetcorn Tuna 80g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.50
    €18.75/kg
    was €1.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Chunks with a Little Brine 3 x 110g
    SAVE €2

    Open Product Description
    SAVE €2
    €5.00
    €15.15/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Tuna Chunks in Brine 160g
    SAVE €0.56

    Open Product Description
    SAVE €0.56
    €1.39
    €8.69/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    John West on the Go Light Mexican Tuna Bean Salad 220g
    SAVE €0.80
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €13.64/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Steak with a Little Brine 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Tuna Chunks in Sunflower Oil 160g
    SAVE €0.56

    Open Product Description
    SAVE €0.56
    €1.39
    €8.69/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Spring Water 110g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €18.18/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Brine 110g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €18.18/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Tomato & Basil Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 110g
    SAVE €2

    Open Product Description
    SAVE €2
    €5.00
    €15.15/kg
    was €7.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Rio Mare Tuna in Olive Oil 120g
    SAVE €1.50

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.50
    €29.17/kg
    was €5.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct