Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Barry's Tea Gold Blend Loose Leaf Tea 250g

    Open Product Description
    €4.10
    €16.40/kg
  • Barry's Tea Loose Leaf Master Blend Loose Leaf Tea 250g

    Open Product Description
    €4.35
    €17.40/kg
  • Lyons Gold Blend Loose Leaf 250g
    ONLY €3.25

    Open Product Description
    ONLY €3.25
    €3.25
    €13.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Loose Leaf Original Blend Traditional Tea Loose Tea 227g

    Open Product Description
    €2.20
    €9.69/kg