Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Erin Cream of Chicken Condensed Soup 295g

    Open Product Description
    €3.20
    €10.85/kg
  • Erin Cream of Mushroom Condensed Soup 295g

    Open Product Description
    €3.20
    €10.85/kg
  • Heinz Cream of Chicken Soup 400g
    Buy 4 for €6.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Cream of Tomato Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Minestrone Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Beef & Vegetable Chunky Big Soup 400g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €5.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Vegetable Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Oxtail Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Cream of Tomato Condensed Soup 295g

    Open Product Description
    €3.20
    €10.85/kg
  • Heinz BIG SOUP Chunky Chicken and Vegetable 400g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €5.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Baxters Favourites Minestrone 400g
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Baxters Favourites Scotch Broth 400g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.90
    €7.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Potato & Leek Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz French Onion Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Baxters Favourites Cream of Chicken 400g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.90
    €7.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Cream of Tomato & Basil Tinned Soup 400g
    Buy 4 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €6.50
    €2.50
    €6.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Baxters Chicken Broth 400g
    Buy 3 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Baxters Favourites Cream of Tomato 400g
    Buy 3 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Baxters Vegetarian Country Garden 400g
    Buy 3 for €5
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Baxters Lentil & Vegetable 400g
    Buy 3 for €5
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.89
    €7.23/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Cream of Chicken Tinned Soup 4 x 400g
    ONLY €5

    Open Product Description
    ONLY €5
    €5.00
    €3.13/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Baxters Vegetarian Mediterranean Tomato 400g
    Buy 3 for €5
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €3.00
    €7.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Cream of Tomato Tinned Soup  4 x 400g
    ONLY €5

    Open Product Description
    ONLY €5
    €5.00
    €3.13/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Vegetable Soup 4 x 400g
    ONLY €5

    Open Product Description
    ONLY €5
    €5.00
    €3.13/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct