Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Stafford's Fermented Tradtitional Turnover 500g

    Open Product Description
    €3.29
    €6.58/kg
  • Gallaghers Bakehouse Sourdough Wholemeal 400g

    Open Product Description
    €2.39
    €5.98/kg
  • Gallaghers Bakehouse Handcrafted Sourdough Wholemeal Bread 720g

    Open Product Description
    €3.19
    €4.43/kg
  • Gallaghers Bakehouse Handcrafted Sourdough Rustic White 720g

    Open Product Description
    €2.79
    €3.88/kg
  • Stafford's Crusty Pan Loaf Freshly Sliced 750g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.99/kg
  • Gallaghers Bakehouse Sourdough Rustic White 400g

    Open Product Description
    €2.39
    €5.98/kg
  • Gallaghers Bakehouse Handcrafted Sourdough Brown Bloomer 720g

    Open Product Description
    €3.49
    €4.85/kg
  • Gallaghers Bakehouse Sourdough Multigrain 720g

    Open Product Description
    €3.19
    €4.43/kg
  • Stafford's Large Brown Pan 700g

    Open Product Description
    €2.99
    €4.27/kg
  • Gallaghers Bakehouse Multigrain Sourdough 400g

    Open Product Description
    €2.39
    €5.98/kg
  • Stafford's Fermented Multigrain & Chia Turnover 330g

    Open Product Description
    €2.49
    €7.55/kg
  • Gallaghers Bakehouse Handcrafted Sourdough White Bloomer 720g

    Open Product Description
    €3.49
    €4.85/kg
  • Stafford's Fermented Traditional Scotch Batch 680g

    Open Product Description
    €3.29
    €4.39/kg
  • Gallaghers Bakehouse Sourdough Spelt & Oats 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €8.73/kg
  • O'Sullivans Bakery White Sliced Half Pan 390g

    Open Product Description
    €1.65
    €4.23/kg
  • O'Sullivans Bakery Brown Sliced Half Pan 390g

    Open Product Description
    €1.65
    €4.23/kg
  • O'Sullivans Bakery White Sliced Pan 780g

    Open Product Description
    €2.50
    €3.21/kg
  • O'Sullivans Bakery Brown Sliced Pan 780g

    Open Product Description
    €2.50
    €3.21/kg