Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 40 Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.03 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Vegan
    Dunnes Stores 80 Antibac Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.01 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Killeen Mega Value Rainbow Scourers 4 Pack

    Open Product Description
    €1.39
    €0.35 each
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 15 Floor Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.08 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Block Original Blue 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Domestos Original Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Flash Cleaning Spray Bicarbonate Soda & Eucalyptus 800ml
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €4.38/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Duck Biodegradable Toilet Cleaner Liquid Ocean Splash 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mr Muscle Sink & Drain Unblocker Gel 1L
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €6.00
    €6.00/l
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Harpic 100% Limescale Remover Original

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Killeen 6 Rainbow Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €6.00
    €1.00 each
  • Cotton Mop Refill Light-Blue

    Open Product Description
    €2.99
  • Harpic Power Plus 10X Clean and Protect Original 750ml

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Brillo 10 Multi-Use Soap Pads

    Open Product Description
    €2.00
    €0.20 each
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Blocks Flowers 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Dunnes Stores 6 Sponge Scourers

    Open Product Description
    €1.29
    €0.22 each
  • Windolene Glass & Shiny Surfaces 750ml

    Open Product Description
    €3.50
    €4.67/l
  • Domestos Bleach Multi-Purpose Cleaner Spray 700 ml
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €3.00
    €4.29/l
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Green Shield Anti-Bacterial Household Surface Wipes 70 Large Wipes

    Open Product Description
    €1.75
    €0.03 each
  • Killeen 10 All Purpose Cloths

    Open Product Description
    €1.99
    €0.20 each
  • Harpic Power Plus 10X Clean and Protect Citrus 750ml

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Flash Bathroom Cleaning Spray 800ml
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €4.38/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dettol Antibacterial Surface Cleanser Spray, Lime and Mint, 750ml
    SAVE €1.25

    Open Product Description
    SAVE €1.25
    €3.50
    €4.67/l
    was €4.75
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Flash Bleach Cleaning Spray 800ML
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €4.38/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Killeen Kitchen Mate 2 Pack

    Open Product Description
    €1.15
    €0.58 each
  • Dishmatic 6 General Purpose Refills

    Open Product Description
    €5.29
    €0.88 each
  • Dunnes Stores 2 Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €2.35
    €1.18 each
  • Dettol Disinfectant Liquid Lavender 500ml

    Open Product Description
    €3.99
    €7.98/l
  • Killeen 4 Spiral Scourers
    SAVE €0.29

    Open Product Description
    SAVE €0.29
    €2.00
    €0.50 each
    was €2.29
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Flash Kitchen Cleaning Spray 800ml
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €4.38/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct