Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €15.50
    €45.99/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Multipack Sharing Box 135g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €66.67/kg
    Seasonal Availability
  • Dairy Box The Classic Collection Chocolate Box 322g

    Open Product Description
    €11.00
    €34.16/kg
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Pralines Gifting Box 445 g

    Open Product Description
    €14.00
    €31.46/kg
  • Butlers The Chocolate Box 160g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €56.25/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €65.22/kg
    Seasonal Availability
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €14.50
    €69.05/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Terry's Chocolate Orange Ball 145g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €3.25
    €22.41/kg
    Seasonal Availability
  • Butlers The Chocolate Box 480g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €21.00
    €43.75/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.00
    €62.50/kg
    Seasonal Availability
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.50
    €21.67/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Pralines Gifting Box 312 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €6.50
    €20.83/kg
    was €13.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
    SAVE €3

    Open Product Description
    SAVE €3
    €6.00
    €25.00/kg
    was €9.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Black Magic Dark Chocolate Box 348g

    Open Product Description
    €11.00
    €31.61/kg
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
    SAVE €3

    Open Product Description
    SAVE €3
    €6.00
    €25.00/kg
    was €9.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Vegetarian
    Fox's Classic Biscuit Selection 500g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.50
    €13.00/kg
    Seasonal Availability
  • Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 184g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €14.50
    €78.80/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Dairy Milk Christmas Chocolate Advent Calendar 90g

    Open Product Description
    €5.00
    €55.56/kg
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 350g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.50
    €18.57/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70 g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €35.71/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Paterson's Classic Shortbread Fingers Biscuits 300g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €3.00
    €10.00/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Kinder Surprise Large Milk Chocolate Egg With Toy 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €9.00
    €90.00/kg
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Fox's Biscuits Chocolatey Biscuit Selection 365g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.50
    €17.81/kg
    Seasonal Availability
  • Toblerone Truffles Milk Chocolate Gifting Box 180g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €7.50
    €41.67/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.20
    €47.27/kg
  • Vegetarian
    Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
    SAVE €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €3
    €12.00
    €44.44/kg
    was €15.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 100g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €5.50
    €55.00/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 230g (23x10g)
    SAVE €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €6.00
    €26.09/kg
    was €8.50
    Offer Valid: 25th Sep - 13th Oct