Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Clonakilty 16 Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.90
    €8.59/kg
  • Clonakilty 8 Irish Pork Sausages 227g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 8 Original Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €1.99
    €8.77/kg
  • Henry Denny & Sons 8 Skinless Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €2.39
    €10.53/kg
  • Henry Denny & Sons 16 Original Pork Sausages 454g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €6.85/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 16 Skinless Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.99
    €8.79/kg
  • Kearns 8 Jumbo Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.89
    €8.57/kg
  • Mallon's 16 Pure Irish Pork Sausages 454g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €3.00
    €6.61/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 12 Original Pork Sausages 340g

    Open Product Description
    €3.49
    €10.26/kg
  • Mallon's 8 Pure Irish Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €2.10
    €9.25/kg
  • Galtee 12 Pork Sausages 408g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €3.49
    €8.55/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • O'Neills Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.49
    €7.69/kg
  • Henry Denny & Sons 8 Jumbo Pork Sausage 454g

    Open Product Description
    €3.89
    €8.57/kg
  • Hodgins Jumbo Pork Sausages 800g
    SAVE €0.72

    Open Product Description
    SAVE €0.72
    €2.87
    €3.59/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 8 Irish Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €1.00
    €4.41/kg
  • Clonakilty 6 Butcher Style Pork Dinner Sausages 360g

    Open Product Description
    €4.50
    €12.50/kg
  • Loughnane's of Galway 8 Traditional Irish Pork Sausages 227g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.20
    €9.69/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Irish Pork Jumbo Sausages 400g

    Open Product Description
    €3.75
    €9.38/kg
  • Dunnes Stores 16 Irish Pork Jumbo Sausages 800g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.79
    €4.74/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Hodgins 16 Traditional Sausages 454g
    SAVE €0.56

    Open Product Description
    SAVE €0.56
    €2.23
    €4.91/kg
    was €2.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Rudd's Chef's Table Premium Irish Pork Sausages 380g
    SAVE €0.70

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €2.80
    €7.37/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Hodgins Traditional Sausages 227g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €1.69
    €7.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Rudd's Extra Thick Irish Pork Sausages 330g

    Open Product Description
    €3.00
    €9.09/kg
  • Loughnane's of Galway 8 Traditional Jumbo Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.13/kg
  • Mallons 4 Pork Breakfast Patties 240g

    Open Product Description
    €2.99
    €12.46/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 8 Irish Pork Jumbo Bites Sausages 400g

    Open Product Description
    €3.99
    €9.98/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 9 Hand Tied Irish Pork Sausages 338g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €8.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Hand Tied Irish Pork Sausage 225g

    Open Product Description
    €1.99
    €8.84/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 12 Hand Tied Irish Pork Sausages 450g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.20/kg
  • Dunnes Stores 8 Irish Pork Jumbo Sausages 400g

    Open Product Description
    €1.95
    €4.88/kg