Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Clonakilty 8 Gluten Free Irish Pork Sausages 227g
    SAVE €0.40
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.40
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Clonakilty 8 Gluten Free Irish Pork Sausages 440g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.50
    €10.23/kg
  • Gluten Free
    Mallons High in Protein 6 Chicken Sausages 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €16.63/kg
  • Gluten Free
    Mallons Hign in Protein 6 Turkey Sausages 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €16.63/kg
  • Gluten Free
    Mallons High in Protein 6 Pork Sausages 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €14.54/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Gluten Free 8 Irish Pork Sausages 227g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.49
    €6.56/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores 6 Gluten Free Irish Pork Jumbo Sausages 342g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.99
    €5.82/kg