Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Carroll's of Tullamore Lasagne 1kg

    Open Product Description
    €7.69
    €7.69/kg
  • Carroll's Fresh Pasta Traditional Lasagne 350g
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €3.00
    €8.57/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's Fresh Pasta Tagliatelle Bolognese
    Buy 2 for €8.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €8.50
    €4.99
    €12.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's Fresh Pasta Tagliatelle Carbonara
    Buy 2 for €8.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €8.50
    €4.99
    €12.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Cully & Sully An Authentic Beef Lasagne 400g

    Open Product Description
    €4.99
    €12.48/kg
  • Fit Foods Pasta Bolognese with Minced Beef & Tomato Sauce 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Chicken Pasta Carbonara Style Sauce with Smoked Bacon Pieces 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Fit Foods Meatballs with Wholemeal Spaghetti 400g
    Buy 3 for €13

    Open Product Description
    Buy 3 for €13
    €4.79
    €11.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Spaghetti Bolognese 400g

    Open Product Description
    €4.19
    €10.48/kg
  • Dunnes Stores Chicken Arrabbiata with Penne Pasta 400g

    Open Product Description
    €4.19
    €10.48/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Luxurious Mac & Cheese 380g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.19
    €11.03/kg
  • Dunnes Stores Irish Beef Ragù & Conchiglie Pasta 400g

    Open Product Description
    €4.49
    €11.23/kg
  • Dunnes Stores Turkey Meatballs & Tomato Ricotta Pasta 400g

    Open Product Description
    €4.19
    €10.48/kg
  • Dunnes Stores Lasagne 1kg

    Open Product Description
    €7.00
    €7.00/kg