Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Galtee 7 Thick Cut Traditional Cure Rashers 300g

    Open Product Description
    €3.50
    €11.67/kg
  • Henry Denny & Sons 6 Hickory Smoked Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Unsmoked Thick Cut Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Maple Cured Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Smoked Thick Cut Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Unsmoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Smoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Maple Cured Smoked Irish Back Rashers Thick Cut 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct