Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Meridian Organic Smooth Peanut Butter 1kg
    Vegan

    Open Product Description
    €13.75
    €13.75/kg
  • Organic
    Vegan
    Meridian Organic Smooth Peanut Butter 280g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €16.43/kg
  • Organic
    Vegan
    Meridian Organic Crunchy Peanut Butter 280g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €16.43/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Meridian Organic Smooth Almond Butter 170g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.25
    €48.53/kg
  • Organic
    Vegan
    Meridian Organic Crunchy Peanut Butter 1kg
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €13.75
    €13.75/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Sunita Organic Light Tahini Sesame Seed Spread 280g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €5.99
    €21.39/kg
  • Organic
    Biona Organic Crunchy Peanut Butter 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €14.95
    €14.95/kg
  • Pip & Nut Smooth Almond Butter 170G

    Open Product Description
    €6.99
    €41.12/kg
  • Organic
    Biona Organic Butter Pumpkin Seed 170g
    Organic

    Open Product Description
    €6.40
    €37.65/kg
  • Organic
    Biona Organic Smooth Peanut Butter 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €14.95
    €14.95/kg