Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Bunalun Organic Wholegrain Fusilli 500g
    SAVE €0.65
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Wholegrain Spaghetti 500g
    SAVE €0.49
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Profusion Organic Red Lentil Fusilli 250g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.75
    €19.00/kg
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Spelt Spaghetti Wholegrain 500g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €8.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Profusion Organic Chick Pea Fusilli 250g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.45
    €17.80/kg
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Spelt Fusilli Wholegrain 500g
    SAVE €1.29
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.29
    €3.00
    €6.00/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 2nd Sep - 6th Oct
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Spelt Penne Wholegrain 500g
    SAVE €1.27
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.27
    €2.98
    €5.96/kg
    was €4.25
    Offer Valid: 2nd Sep - 6th Oct