Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Nutty Granola 380g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.79
    €15.24/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Blackberry & Pecan Deluxe Granola 350g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.79
    €16.54/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Apple & Cinnamon Breakfast Granola, 400g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €13.73/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Apple & Raspberry Instant Bircher Muesli 380g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €14.45/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Paleo Foods Co. Pecan + Almond Original Nutty Granola 285g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €8.99
    €31.54/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Paleo Foods Co. Cashew + Almond Granola 285g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €8.99
    €31.54/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Bio&Me Super Seedy & Nutty Granola 360g
    SAVE €1.20
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €4.79
    €13.31/kg
    was €5.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Bio&Me Pecan & Almond Low Sugar Granola 360g
    SAVE €1.20
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €4.79
    €13.31/kg
    was €5.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct