Ad: Loyd Grossman Tastes of Italy pasta sauce promotion featuring Bolognese Original and Tomato & Basil sauces.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Smooth Tomato Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.82/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Tomato and Basil Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Lasagne Red Tomato Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Stir In Carbonara Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Stir In Bacon and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Creamy Tomato 450g
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €7.78/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Stir In Pepperoni and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Sun Dried Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Sweet Pepper Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Onion and Garlic Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 655g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.87/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Tomato and Basil  Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Lasagne Light Creamy White Pasta Sauce 440g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.82/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Spicy Chilli Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mutti Pizza Sauce Aromatica 400g

    Open Product Description
    €2.95
    €7.38/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 675g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.67/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Lasagne Red Tomato Pasta Sauce 675g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.67/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Smooth Tomato Pasta Sauce 675g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.67/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Carbonara 430g
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €8.14/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Ballymaloe Foods Original Bolognese Sauce 360g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Tomato & Basil Pasta Sauce Jar 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Bolognese Original Tomato Pasta Sauce 350g Jar
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Low Fat Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Bolognese Sauce Smooth Hidden Veggies 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Italian Tomato Pasta Sauce 360g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.69
    €10.25/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Roasted Garlic and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Tomato & Chilli Pasta Sauce 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Tomato & Basil Stir in Sauce 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €11.67/kg