Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Old El Paso Smoky BBQ Fajita Kit Family Pack 750g
    Vegan

    Open Product Description
    €7.49
    €9.99/kg
  • Vegan
    Old El Paso Smoky BBQ Fajita Kit 500g
    SAVE €1.45
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €5.28/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Roasted Tomato & Pepper Fajita Kit 500g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Old El Paso Crispy Chicken Fajita the Kit 555g
    SAVE €1.45

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €6.31/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Burrito Kit Bean & Chilli Mild 620g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €5.65/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Old El Paso Stand 'N Stuff Smoky BBQ Taco Boat Kit 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €13.04/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Old El Paso Gluten Free Fajita Kit Smoky BBQ 462g
    SAVE €2.39
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €3.50
    €7.58/kg
    was €5.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Old El Paso Stand 'N' Stuff Extra Mild Super Tasty Taco Boat Kit 329g

    Open Product Description
    €4.50
    €13.68/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Stand 'N Stuff Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 312g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.75
    €15.22/kg
  • Vegetarian
    Old El Paso Original Cheesy Baked Nacho Kit 505g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €6.93/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Smokey BBQ Fajita Kit 505g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.59
    €3.15/kg