Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Bens Original Medium Curry Sauce 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Cooking Sauce Korma 420g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.55/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Sharwood's Cooking Sauce Tikka Masala 420g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.55/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Loyd Grossman Indian Tikka Masala Curry Medium Spice Cooking Sauce Jar 350g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €7.86/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegetarian
    Ben's Original Mild Curry Creamy 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Delicate Korma Indian Curry Sauce Meal Kit 300g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €10.83/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Patak's Indian Jalfrezi Curry Sauce 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.90
    €8.67/kg
  • Vegetarian
    The Spice Tailor Keralan Coconut Indian Curry Sauce Meal Kit 225g
    SAVE €1.64
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.64
    €3.25
    €14.44/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Korma Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Madras Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Jalfrezi Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Tikka Masala Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Balti Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Aromatic Bhuna Cooking Sauce 450g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €8.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Medium Curry Sauce 455g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.20/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Mild Curry Sauce 455g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.20/kg