Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Blue Dragon Black Bean Stir Fry Sauce 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Satay Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Sweet Chilli & Garlic Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Chow Mein Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Blue Dragon Oyster and Spring Onion Stir Fry Sauce 120g

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Sweet & Sour Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Sweet and Sour Extra Pineapple Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Sweet and Sour Sauce 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Dipping Sauce 295g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €12.71/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Sweet and Sour No Added Sugar Sauce 440g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.82/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Lee Kum Kee Honey & Soy Stir-Fry Sauce 70g
    SAVE €0.35
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.35
    €1.00
    €14.29/kg
    was €1.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Dipping Sauce 315g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €11.90/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Teriyaki Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Teriyaki Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 250ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €18.00/kg
  • Vegetarian
    Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.75
    €6.47/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Rich Hoisin Sauce 250ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.50
    €18.00/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Black Bean Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Ben's Original Sweet & Sour Extra Spicy 450g
    ONLY €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Teriyaki Stir Fry Sauce 100g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.30
    €23.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Lee Kum Kee Kung Pao Chicken Stir-Fry Sauce 60g
    SAVE €0.35
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.35
    €1.00
    €16.67/kg
    was €1.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Sweet & Sour Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Sweet Chilli Stir Fry Sauce 100ml
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.30
    €23.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Original Sweet Chilli Dipping Sauce 535g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.99
    €7.46/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Pad Thai Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Katsu Curry Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €22.64/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Black Bean Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Lee Kum Kee Black Bean Garlic Stir-Fry Sauce 50g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Aromatic Mild Curry Stir-Fry Sauce 120g
    Meal Deal €9
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €2.29
    €19.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Fused by Fiona Uyema Chow Mein Stir Fry Sauce 110g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €20.58/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct