Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Strawberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Folláin Traditional Recipe Strawberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Traditional Recipe Raspberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Strawberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Apricot Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €11.59/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Raspberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Strawberry Conserve 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Chivers Strawberry Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    St Dalfour Strawberry Fruit Spread 284g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €12.29/kg
  • Gluten Free
    St Dalfour Raspberry Fruit Spread 284g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €12.29/kg
  • Folláin Traditional Recipe Blackberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Chivers Seedless Raspberry Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Blackberry Jam 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Chivers Strawberry & Apple Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Blackcurrant Conserve 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Bonne Maman Bitter Orange Marmalade 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fruitfield Strawberry Jam 330g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Chivers Lemon Curd 320g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fruitfield Raspberry Jam 330g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Bonne Maman Blackcurrant Jam 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Chivers Blackcurrant Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Smooth Apricot 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Smooth Strawberry 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Folláin Nothing But Fruit Blackcurrant 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Smooth Red Fruits 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mór Taste Raspberry Preserve 210g
    SAVE €0.70

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €3.00
    €14.29/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mór Taste 4 Berry Preserve 210g
    SAVE €0.70

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €3.00
    €14.29/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mór Taste Blueberry Preserve 210g
    SAVE €0.70

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €3.00
    €14.29/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Folláin Traditional Recipe Rhubarb & Ginger 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg