Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Goodall's of Ireland Vanilla Essence 25ml
    SAVE €0.54

    Open Product Description
    SAVE €0.54
    €1.61
    €0.06/ml
    was €2.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Milk Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Bicarbonate of Soda 500g

    Open Product Description
    €1.63
    €3.26/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Mini Pink & White Marshmallow 125g

    Open Product Description
    €1.50
    €12.00/kg
  • Organic
    Taylor & Colledge Fairtrade Organic Vanilla Bean Extract 100ml
    SAVE €2
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €2
    €7.99
    €79.90/l
    was €9.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Carnation Sweetened Condensed Milk 397g Tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €10.58/kg
  • Gem Bread Soda 500g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €3.00/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Cornflour 250g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €6.00/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dr.Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml
    SAVE €1.10
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.10
    €4.50
    €47.37/l
    was €5.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Dark Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's of Ireland Natural Vanilla Extract 25ml

    Open Product Description
    €5.40
    €0.22/ml
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Chocolate Chunks Milk 100g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Shamrock Bread Soda 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.40
    €4.80/kg
  • Vegetarian
    Tate & Lyle Black Treacle 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.98
    €4.36/kg
  • Nielsen-Massey Vanilla Extract 60ml

    Open Product Description
    €7.85
    €130.83/l
  • Vegetarian
    Carnation Caramel Sweetened Condensed Milk Dessert Filling 397g tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.35
    €10.96/kg
  • Vegetarian
    Shamrock Corn Flour 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.90
    €5.80/kg
  • Organic
    Taylor & Colledge Organic Vanilla Bean Paste 65g
    SAVE €1.50
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €6.09
    €93.69/kg
    was €7.59
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem White Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Carnation Evaporated Milk 410g Tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.05
    €7.44/kg
  • Odlums Baking Powder 200g

    Open Product Description
    €2.80
    €14.00/kg
  • Dunnes Stores Baking At Home Cornflour 500g

    Open Product Description
    €1.30
    €2.60/kg
  • Vegan
    Dr. Oetker Chocolate Chunks Dark 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g
    SAVE €0.36
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.36
    €1.59
    €7.95/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Goodall's of Ireland Vanilla Extract 25ml

    Open Product Description
    €3.80
    €0.15/ml
  • Vegetarian
    Dr. Oetker Chocolate Chunks White 100g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Mini White Marshmallows 125g

    Open Product Description
    €1.50
    €12.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Dr. Oetker Baking Powder Tub 170g
    SAVE €0.37
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.37
    €1.69
    €9.94/kg
    was €2.06
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Nielsen-Massey Vanilla Bean Paste 60ml
    Gluten Free

    Open Product Description
    €9.99
    €166.50/l
  • Homecook Easy Lemon Juice 200ml

    Open Product Description
    €1.29
    €6.45/l