Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Milled Flaxseed 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.29
    €11.45/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Toasted Flaxseed Crunch with Pumpkin Seeds, Sunflower Seeds & Honey 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.39
    €11.95/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Chia Bia Whole Chia Seed 400g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €22.48/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Whole Flaxseed 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed 200g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.49
    €22.45/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed 425g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.35
    €19.65/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Milled Chia Seeds 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.49
    €12.45/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Toasted Flaxseed Crunch with Almonds, Cranberries & Honey 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.29
    €11.45/kg
  • Gluten Free
    Shine Hemp Seeds (Shelled) 100g
    SAVE 25%
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.40
    €24.00/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Shine Cacao Powder 100g
    SAVE 25%
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €2.40
    €24.00/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Psyllium Husk Powder 100g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €6.49
    €64.90/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Maxi Nutrition MaxHydrate Mango-Dragonfruit Electrolytes & Vitamins Drink Mix Sticks 160g (10 x 16g)
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €13.95
    €87.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Maxi Nutrition MaxHydrate Lemon Electrolytes & Vitamins Drink Mix 160g (10 x 16g)
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €13.95
    €87.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Just Live a Little Yogurt Salads Toppers Caramelised Pecan & Cranberry 200g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.75
    €18.75/kg
    was €4.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Maxi Nutrition MaxHydrate Tropic Electrolytes & Vitamins Drink Mix Sticks 160g (10 x 16g)
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €13.95
    €87.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Just Live a Little Toppers Pomegranate & Almond 200g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.75
    €18.75/kg
    was €4.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Milled Chia Seeds with Blueberry 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.49
    €12.45/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed, Pumpkin & Sunflower Seeds 425g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.49
    €19.98/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Linwoods Cold Milled Flaxseed, Almonds, Brazil Nuts, Walnuts & CoQ10 360g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €7.99
    €22.19/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Whole Chia Seeds 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Linwoods Shelled Hemp 200g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €44.95/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Whole Chia Seeds 400g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €8.79
    €21.98/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Marigold Health Foods Engevita Nutritional Yeast Flakes with B12 100g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €54.90/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Cacao Powder 220g
    Organic

    Open Product Description
    €9.99
    €45.41/kg
  • Vegan
    PULSIN Pea Protein 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €13.95
    €55.80/kg
  • True Organic Spirulina Powder 250g

    Open Product Description
    €14.95
    €59.80/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Turmeric Powder 250g
    Organic

    Open Product Description
    €6.85
    €27.40/kg
  • Vegan
    Barleycup Original Cereal Drink 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €7.49
    €37.45/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed, Sunflower, Pumpkin & Chia Seeds & Goji Berries 200g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.20
    €21.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Chia Bia Milled Chia Seed 315g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €28.54/kg